20 Tem 2014 12:35

Nemere'nin Kulesi Kat çıkma Anlatım

Nemere'nin Gözetleme Kulesine nasıl çıkılır. Rehber şeklinde Kat çıkma klavuzu detaylı anlatım: Öncelikle Nemere'nin Gözetleme Kulesi ne çıkarken dikkat edilecek hususlar vardır. Bu noktalara dikkat etmezsek ya hiç katlara çıkamazsınız yada boşuna bir kat seruveni yaşamış olursunuz. Şimdi dikkatlice yazıyı okuyalım.

Diğer rehber: Nemere kule çıkma: http://www.pvpserverlar.biz/rehber/mt2o ... hberi.html

Resim
Kat bilgileri: Zindan tipi haritadır ve 9 kattan oluşur şeytan kulesi gibi her katta yapılacaklar vardır. Görevler tamamlandıktan sonra üst katlara çıkabilirsiniz.
Önemli: Zindanda kalma süresi 1 saattir. 1 saat sonra sizi dışarı postalar.

Nemere'nin Kulesine nasıl girilir. Şartlar nedir.
* Zindan level sınırı 100'dür.
* Sadece bir grupla girilebilir.
* Grupta mutlak surette 1 şaman ve 1 ninja karakter bulunmalıdır.
* Yalnızca grup lideri, giriş talebi yapabilir.
* Tüm grup içeriye ışınlanır.
* Şayet oyundan düşme ve şehirde başlama sonucu zindanı terk ederseniz, tekrar girebilmeniz için 5 dakika süreniz vardır.
1 saatlik süreden sonra tekrar zindana girilebilmesi için 4 saatlik soğuma süresi vardır.

Resim
Nemere'nin Gözetleme Kulesi Çıkış

Kat 1:
Bütün yaratıkları öldürmeniz gerekmektedir. Buz aslanını hemen aktif ettikten sonra yaratıkları kestiğinizden emin olun ve üst kat için hazırlanın.

Kat 2:
2. katta FROST ANAHTARI Resim nı bulacaksınız.Bütün mobları keserek bu anahtarı düşürebilirsiniz. Doğru olan anahtarı: Unutmayın ki Sadece Şaman karakteri bu anahtarı etkinleştirebilir. Bu yüzden yanınıza şaman karakteri almanız gerekmektedir. Aynı zamanda Ninjalarda bu anahtarı etkinleştirebiliyor.


Kat 3:
Burda bütün yaratıkları öldürmeniz gerekiyor. Bütün yaratıkları kestikten sonra bir sonraki kat için hazır olunuz.


Kat 4:
Yine burdada 3. katta olduğu gibi bütün yaratıkları temizliyorsunuz. Burda 2 dalga halinde üzerinize moblar gelecektir. Hepsini kesin ve üst kata hazırlanın.


Kat 5:
Burda bütün yaratıkları keserek North Stars Resim yani kuzey yıldızını düşürmeniz gerekmektedir. Arctic küplerinin üzerine 5 mühürleri açmak için North Stars kuzey yıldızını kullanacağız, mühürler doğru sırayla açılması gerekiyor.


Kat 6:
Bu kattan sonra artık daha dikkatli olmanız gereklidir. Burda yine bütün yaratıkları keseceğiz. Aynı zamanda Buz metinini de kesmeniz gerekmektedir. Buz metini 100 level bir metindir.
Burda en önemli husus ise bu metni sadece Şaman kesebilir. Çünkü sadece Şamandan hasar almaktadır.
Resim


Kat 7:
Geldik 7. kata burası çok önemli. Çünkü karşımıza 107 level bir boss çıkacaktır. Birde doğru bossu kesmemiz önemlidir. Szel boss unu keseceğiz
Resim Bunu kesmek için iyi bir grup çalışması yapmak gerekir. Bu kata çıkmadan stratejinizi belirleyiniz. Szel bossu Soğuğun ve Buzun efendisi olarak bilinir.


Kat 8:
Bu kattaki yazıyı okuyorsanız ya büyük işler başardınız. yada meraktan ne çıkacak içgüdüsüdür. :) Şimdi 8. kattayız. Burda yine katta bulunan bütün yaratıkları keseceğiz. Dikkatli olalım burda bir anahtar düşürmemiz gerek. Frostflower Key Resim yani Frost çiçeği anahtarını düşürmemiz gerek. Yine bu anahtarı sadece Şaman karakteri ve Ninjalar aktif hale getirebilir. Doğru anahtarı aktif ettikten sonra bir sonraki kat için hazır olun.


Kat 9:
Büyük bir serivendesiniz. Maceranın asıl zevkli yerine 1 kat kaldı. Burda çok dikkatli olun ve süreye dikkat edin. Burda karşımıza North Dragon Pillar
Resim
yani Kuzey dragonu mozaği çıkacaktır. Buna savaşçılar ve şuralar damge bile atmasın. Çünkü sadece Şamanlar ve Ninjalar buna hasar verir ve yok edebilir.


Nemere'nin Taht Odası: Nemere kesimi.
Resim
Resim
Öyle bir yerdeyizki Buzun ve Soğuğun kralı sizi görünce çok kızacak. Burda akıllı davranmanız gerekmektedir. Nemere Buzun kralı ve güçlü bir zehirlemeye sahiptir. İyi bir grup çalışması ilede bunu başarabilirsiniz.


Pvp serverler sosyal ağı: pvp serverler habersiz kalma!
 
Metin2 Boss Rehberi kategorisinde

GameMaster gonderdi

Google

 

Nemere'nin Kulesi Kat çıkma Anlatım hakkinda yorumlar