12 Eki 2014 11:23

Silkroad Oyun Kılavuzu

Silkroad online oyunu hakkında detaylı anlatımlar ve detaylı olarak oyun bilgileri kılavuzları.
Öncelikle oyun gereksinim ve sistem bilgilerinden başlayalım.
Silkroad Online oyununu oynamak için en azından Direct X 9.0c’nin kesinlikle yüklü olması gerekir..

Minimum Özellikler ;
CPU : Pentium 3 800MHz or higher
RAM : 256MB
VGA : 3D speed over GeForce2 or ATI 9000
SOUND : DirectX 9.0c Compatibility card
HDD : 4GB or higher(including swap and temporary file)
OS : Windows 2000, XP, Vista

Gerekli Özellikler ;
CPU : Pentium 4 2.4GHz or higher
RAM : 512MB
VGA : 3D speed over GeForce FX 5600 or ATI9500
SOUND : DirectX 9.0c Compatibility card
HDD : 4GB or higher(including swap and temporary file)
OS : Windows 2000, XP, Vista
Pvp serverler sosyal ağı: pvp serverler habersiz kalma!
 
Silkroad Bilgi Rehber kategorisinde

GameMaster gonderdi

Google

12 Eki 2014 11:25

Silkroad Oyun KAYIT

JOYMAX.COM’a katılmak için Hesap menüsündeki “Hesap Oluştur” düğmesine basın. Yeni hesabı aşağıdaki gibi oluşturabilirsiniz.
Resim
İlerleyen basamakları izleyerek kayıt olunuz. ve oyun kurulumuna geçiniz.
Pvp serverler sosyal ağı: pvp serverler habersiz kalma!
 
Silkroad Bilgi Rehber kategorisinde

GameMaster gonderdi

Google

12 Eki 2014 11:27

Silkroad Oyun KURULUM

>>: Oyunu indirmek için download kısmından indirebilirsiniz. Yüklemeye başlamak için ekranınızda beliren simgeyi çift tıklatın.
Resim
Yükleme işlemini tamamlamak için aşağıdaki ekran görüntülerindeki yönergeleri izleyin.Kurulum işlemi görüntülenecektir. (Silkroad Online ana kurulum yolu C:\Program Files\Silkroad'dur)
Resim
Pvp serverler sosyal ağı: pvp serverler habersiz kalma!
 
Silkroad Bilgi Rehber kategorisinde

GameMaster gonderdi

Google

12 Eki 2014 11:30

Silkroad Oyun Char-Karakter Oluşturma

Oyunu kurduktan sonra oyuna giriş yapıyoruz. Daha sonra aşağıdaki resimdeki gibi yapıcağız.
Resim
Karakter yaratma işlemimiz başlamış bulunuyor.
Resim
Karakterinizi kendinize göre ayarlayın. Özellikleri boy kilo görünüş ve sınıf olarak değiştirebilirsiniz.Karakteri oluşturduktan sonra, bağlamak istediğiniz karakteri seçin ve [başlat] düğmesini tıklayın
Pvp serverler sosyal ağı: pvp serverler habersiz kalma!
 
Silkroad Bilgi Rehber kategorisinde

GameMaster gonderdi

Google

12 Eki 2014 11:33

Silkroad Oyun Fare Kontrolü

Resim
resimde görüldüğü gibi fare kullanımı basittir. Sol tuş ile hareket yönü ve hedefe haraket edebilmekte artı olarak hedef seçimi yapılmaktadır. Sağ tuş ile görünümü 360' değiştirebilirsiniz.
Pvp serverler sosyal ağı: pvp serverler habersiz kalma!
 
Silkroad Bilgi Rehber kategorisinde

GameMaster gonderdi

Google

12 Eki 2014 11:37

Silkroad Oyun Klavye Kontrolü

Resim
Hareket (düğme ayarları değiştirilemez)
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Klavye tuşları iyi kullanabilmek için işlevini iyi anlamak gerekmektedir. Sonrası alışmakla alakalı ve seri bir hıza geçmekle oluşur. Oyun karakteri kullanmak ve iyi bir yere gelmek itemler kadar kullanıcınında rölü yüksektir.
Pvp serverler sosyal ağı: pvp serverler habersiz kalma!
 
Silkroad Bilgi Rehber kategorisinde

GameMaster gonderdi

Google

12 Eki 2014 11:48

Silkroad Oyun KARAKTER GELİŞİMİ

GELİŞİM PUANI(STATS) :
Karakter her seviyeyi atlayışında 5 gelişim puanı alır. Bu puanlardan ikisi otomatik olarak güç (STR - Strength) ve zekaya (INT - Intelligence) paylaştırılır, kalan 3 puanı karakterin gelişim göstermesinin istendiği alana verilir, tek bir yere verildiği gibi karışık olarak ta verilebilir.


TECRÜBE PUANI(EXP) :
Karakter her canavar kestiğinde belli bir puan alır, bu puanlar istenilen seviyeye geldiğinde karakter bir üst seviyeye çıkar. Ekranın sol alt köşesinde bulunan yeşil bar üzerindeki yüzde tamamlandığında karakter seviye atlar. Avrupa sunucularında şu andaki en yüksek seviye 100' dür.BECERİLER(SKİLS) :
Karakter her yaratık kestiğinde gelişim puanıyla beraber bir de beceri (skill) puanı alır bu puanları belli bir alanda ustalaşmak için kullanılır. Oyuncunun seviye atladığında skill ekranından uzmanlaşmak istediği alanı "Level Up" yapması gerekir. Becerilerde iki ırk içinde ortak olan bazı noktalar vardır sadece. Beceri üst levelleri kendi levellerini geçemez. Pasif ve aktif olarak farklı beceriler vardır, pasif olanlar açtığınız anda karakterinizine etki eder. Oyuncu aktif olanları belli sürelerde kendisi çalıştırmak zorundadır. Bazı becerileri açabilmek için bir önceki seviyedekini de açmanız gerekebilir.

Avrupalı karakterler seviyeleri * 2 kadar beceri leveli (skill) kullanır. Her seviyede farklı beceriler açılacak, kullandıkları becerilerde gelişecektir. 100 seviyeye geldiğinde toplam sadece 2 alanda uzmanlaşabilir.

Avrupalı karakterlerin beceri skilleri

Melee: Warrior, Roque güç üzerine kurulu yapılardır fakat büyülü vuruşlara karşı zayıflardır. Gelişim puanlarının STR verilmesi önerilir.
Warrior: One Handed Sword, Two Handed Sword ve Dual Axe olmak üzere üç değişik silahı kullanma kabiliyetine sahiptir.
Roque: Oyundaki en yüksek kritiği vuran silahlara sahiptirler, Crossbow ok atma kabiliyetine sahiptir, dagger ise yakın dövüş ve zehirleme konusunda uzmandır.
Caster: Wizard, Warlock büyülü vuruşlar üzerine kuruludur ama fiziksel vuruşlara karşı zayıflardır. Gelişim puanlarının INT verilmesi önerilir.
Wizard: Kullanabileceği tek bir silah vardır ama oyunda yapılan en yüksek zararları verebilir.
Warlock: Rakibini zayıf düşürecek cadıların kullanacağı türden büyülere sahiptir.
Buffer: Bard, Cleric partilerin vazgeçilmez karakterleridir. Gelişim puanlarının verilmesi oyuncuya bağlıdır.
Bard: Müzisyendir, yaptığı müzikle hızlı yürüme, yaratıklardan korunma veya yanına çekme gibi çok değişik notalar çıkarabilir. Tek başına savaşması zordur, parti adamıdır.
Cleric: Parti oyunlarının vazgeçilmezidir. Verdiği ekstra güçlerle yanındakileri yenilmez sayılabilecek düzeye getirebilir. Ölüleri canlarını belli bir süreliğine yükselterek diriltebilir. Tek başına savaşması zordur, parti adamıdır ama canının % 95 ini kulanarak oyunda bulunan tüm karakterlerden daha yüksek zarar verebilen özel bir büyüsü vardır.

Çinli karakterlerin toplam 300 sınırları vardır. 100. seviyeye geldiğinde toplamda 3 alanı sonuna kadar açabilir.

Çinli karakterlerin beceri skilleri

Çinli karakterlerde silah ve büyü olarak iki farklı yapı vardır. Gelişim puanlarına göre silah ve beceri geliştirirler.
Weapon: Kılıç, mızrak ve yay olmak üzere 3 çeşittir, verilen gelişim puanına göre silah seçimi yapılır.
Bicheon: Sword ve Blade olmak üzere iki silah vardır Fiziksel vuranlar Blade büyülüler Sword kullanır, ikisi de kalkan kullanabilir. STR yapılandırılmalı Blade dövüşlerde çok tercih edilir, INT yapılandırılmalı Sword daha kolay ölebilir ama rakibe yüksek zarar verir.
Heuksal: Spear ve Glavie olmak üzere iki silah vardır Fiziksel vuranlar Glavie büyülüler Spear kullanır, pasif olarak canını arttıran özel bir becerisi vardır. STR yapılandırılmalı Glavie ekstra gelen canıyla dayanıklıdır ve vuruş gücü de orantılıdır. INT yapılandırılmalı Spear Çinli karakterlerin en yüksek zararı veren karakteridir, ama korunması olmadığı için daha dayanıksızdır.
Pacheon: Sadece Bow kullanır, Uzaktan yüksek kritik vurma yeteneğine sahiptir. En hızlı seviye atlayan karakterlerdendir. Dövüşlerde yanına oyuncular gelemeden kazanabilir. Fiziksel veya büyülü olması oyuncunun seçimine bağlıdır.
Force: Karakterin kullandığı silahla bağımsız olarak 4 ana maddeden güçler seçilebilir.
Cold: El yakması buzdur, en düşük zararı verir. Rakibi dondurablir veya yavaşlatabilir, karaktere fiziksel defans sağlayan büyüleri vardır.
Lightning: El yakması elektriktir, Rakibe şok verebilir, karaktere hızlı yürüme ışınlanma büyüsel vuruş gücünü arttırma gibi büyüler verir.
Fire: El yakması ateştir, en yüksek zararı verir. Rakibi yakabilir, büyüsel dayanıklılık, görünmezleri görme gibi büyüler verebilir.
Force Power: Ölüleri diriltme, canı azaldıkça takviye edebilme, yaratıklardan korunma oluşturma, rakibe büyü yapabilme özellikleri vardır.

KIYAFET SEÇİMİ :

Burada okuyacaklarınız hangi silah grubunun yanında nasıl kıyafetler giymeniz gerektiğiyle ilgilidir. Bazı oyuncular farklı seçim yapabilmektedir. Avrupa ve çin kıyafetlerinin isimleri farklı olmakla beraber ortak özelliklere sahiptir.
Robe (avrupa) ve Garment (Çin) kıyafetlerinin büyüsel dayanıklılıkları fazla fiziksel dayanıklılıkları zayıftır. Kumaştan yapılan hafif bir kıyafet olduğu için yürüme hızınız % 20 daha fazladır
Light Armor (avrupa) ve Protector (Çin) iki vuruşa da orantılı olarak dayanıklıdır. Kumaş ve metal karışımından yapılan orta ağırlıkta bir kıyafet olduğu için yürüme hızınız % 10 daha fazladır
Heavy Armor (avrupa) ve Armor (Çin) fiziksel dayanıklılıları fazla ama büyüye karşı dayanıklılıkları zayıftır. Metalden yapılan ağır bir kıyafet olduğu için yürüme hızınız değişmez.
Avrupa silahların seçimleri
One-hand Sword: Heavy Armor, Light Armor, Shield (kalkan takabilir)
Two-hand Sword: Heavy Armor, Light Armor
Dual Axe: Heavy Armor, Light Armor
Dagger: Light Armor
Crossbow: Light Armor
Warlock Rod: Robe, Shield
Staff: Robe
Harp: Robe
Cleric Rod: Light Armor, Robe, Shield
Pvp serverler sosyal ağı: pvp serverler habersiz kalma!
 
Silkroad Bilgi Rehber kategorisinde

GameMaster gonderdi

Google

22 Mar 2018 11:45

New Movie Japanese 2018 ''Azumi (あずみ)''

New Movie Japanese 2018 ''Azumi (あずみ)''

หนังดนตรี While Kitamura did a good job of creating a successful action film like Azumi. Antique movie In the modern era has been excellent. In the side of the Tarot. Contemporary as well. The Riff of the guitar. Combined with the classic of folk drum is the highlight of this album is that it. Theoretically, it is unlikely. But it was used perfectly. The instrument is the same age.

Resim

In addition to the sound of the guitar being inserted into the song, there is still a sound of the violin. Moreover, there is also the sound of Ghanaian song that makes the song even more melodious. Even though the use of audio equipment sometimes. The song "behind a dream" is considered to be the recommended track on this album, with the sound of the violin and the piano combined with the crunchy voice of Mina is full of charm. In the world of fantasy The feeling of her voice through the song makes this song almost perfect. And, with the use of traditional Japanese instruments, "behind a dream" is the main reason for us to buy this album. It's really sad!
Pvp serverler sosyal ağı: pvp serverler habersiz kalma!
 
Silkroad Bilgi Rehber kategorisinde

vaiybora gonderdi


 

Silkroad Oyun Kılavuzu hakkinda yorumlar