x

Pvp Serverler

Dominic Silkroad

Hit: 323 Oylar: 1
Server: Dominic Silkroad
Özet: sp 15 exp 15 drop 5 free silk sadece chin coin sistem jop level

Dominic Silkroad

❀ 100 Level sınırı , sadece China ırk ve sadece 'Seal Of Sun' Moob drop ve zor olarak ayarlanmıştır . Sistemlerimiz SroLife'n geleceği için mükemmel bir şekilde düzenlenmiştir. Semerkand bölgesinde bulunan 92-99 moobları öldürerek , 'Seal Of Sun' item kazanabilirsiniz .
═══════════════════════════════════════════════
❀ New 5 Quest : ( Zerk Scrool [15 ad.] , Angel Bless [7 Day] , Honor Scrool [10 Day] , Best Tıtle Scrool [1 Month], Saga Ticket [250 ad] vs... ) bu itemleri kazanmak için Semerkand bölgesindeki ' Quest Manager Olivia 'dan görevleri alıp 'Q' tuşuna basıp görev bilgisini alıp (Moob Öldürme , Görev itemi toplama ,Unique Kesme vs.) gerekenleri yapmanız gereklidir , tamamladıktan sonra npcye geri dönüş sağlayıp görevi verip ödülünüzü alabilirsiniz. Yeni görevler haftalık güncellemelerde eklenecektir , görev bilgisi sizlerle paylaşılacaktır .
═══════════════════════════════════════════════
❀ New Job System : Sizlere yıllardır aradığınız Thief , Trader,Hunter mücadelesini sunmaktan gurur duyuyoruz , bütün şehirlerdeki Trader npcleri , Thief Teleport npcleri kaldırılmıştır. Thief 'Bandit Den Scrool' oyundan kaldırılmıştır. Şehirlerin dışında olmak üzere 6 Adet 'Trader Npc' özel ve yeni bölgelerine eklenmiştir. Thiefler için ise 5 adet 'Thief Teleport' şehirlerin dışında farklı bölgelere eklenmiştir .Ancak şehir dışında eklediğimiz npcler ile kervan ticareti yapabilirsiniz. Thiefler ise çaldıkları ürünleri en yakın 'Thief Teleport' npcsinden ışınlanıp satabilir .Trader ve Thief noktalarını 'M' tuşuna basınca haritadan görebilirsiniz. Büyük kapışmalar sizleri bekliyor .
═══════════════════════════════════════════════
❀ Job Cave : Görülmemiş Thief- Hunter kapışması sizlerle ..Bölgedeki bütün uniquelerin ve moobların levelleri , atack değerleri yeniden düzenlenmiştir . Semerkand 'Pond Ruins' (Trade/Hunter) ve Haran's Tower (Thief) olarak 2 ayrı teleporttan orjinal sistemiyle giriş yapabilirsiniz. Bölgedeki uniquelerden (İsis , Neith , Selketh , Anubis , Haroeris , Seth) Sun weapon kazanabilirsiniz , ayrıca görevleride yapıp mükemmel ödüller ve rütbeler kazanabilirsiniz .
═══════════════════════════════════════════════
❀ Holy Water Temple : Bölgedeki bütün uniquelerin ve moobların levelleri , atack değerleri yeniden düzenlenmiştir . Semerkand 'Ampitheater' bölgesindeki teleporttan orjinal sistemiyle party halinde giriş yapabilirsiniz. Uniquelerden 'Seal Of Moon' (10 Dg) item kazanabilirsiniz .
═══════════════════════════════════════════════
❀ Capture The Flag : Tıpkı eski günlerdeki gibi bu eğlenceye her saat katılabilirsiniz. (01:00...-...24:00). Mükemmel pVp ortamı sizleri bekliyor öldürdüğünüz her karakter sizlere (1 Saga Ticket) kazandıracaktır. Saga Ticket , SroLife'da ki en değerli itemlerden biridir.
═══════════════════════════════════════════════
❀ Job Battle Arena : Bu büyük mücadele oyundaki herkesin katılması ile bambaşka bir hal alıcaktır .Bu eğlenceye sadece (Thief & Trade/Hunter) job modunda katılabilirsiniz. Her Akşam (20:00) kayıtlar açılır ve (20:10) büyük mücadele başlar . Kazanan ekip (5) Saga Ticket , Kaybeden ekip (2) Saga Ticket kazanır . Ayrıca siz büyük mücadele içinde savaşırken , yakaladığınız ekran görüntülerini bizlere ulaştırıyorsunuz . Her akşam fotoğrafı ile seçilecek olan Job Arena King ( 10 TL ) Epin kazanacaktır .
═══════════════════════════════════════════════
❀ New Medusa Teleport : Büyük kapışmalar sizleri bekliyor , Jangan cave kapatılmıştır.Fakat 'Medusa Teleport' orjinal hali ile 'Semerkand ' bölgesine eklenmiştir. Bütün uniquelerin levelleri , can ve atack değerleri yeniden düzenlenmiştir. Bu büyük mücadeleye (4 Saat) aralıklar ile katılabilirsiniz ayrıca (Sun Weapon , Saga Ticket ,Angel Wing Dress vs.) kazanabilirsiniz ve görevlerinizi tamamlayabilirsiniz .
═══════════════════════════════════════════════
❀ New Arabia Unique Area : Pek görülmemiş bir bölgeyi sizlerle sunmaktan gurur duyuyoruz , bu bölgede 3 adet unique bulunmaktadır . Uniquelerden isimleri ile bağlantılı (Aikos,Phantaso,Daimond ,Nemesis) rütbeler kazanabilirsiniz , rütbeye sağ tıklayınca merkez bölgeye gidersiniz ve rütbeniz otomatik olarak karakterinize eklenmektedir. Bu odaya kesinlikle görevi yapmadan giremezsiniz , Görevi 'Quest Manager Olivia'dan alabilirsiniz ancak görevi tamamlayıp 'Room Key' ödülünü aldıktan sonra odaya giriş yapabilirsiniz
═══════════════════════════════════════════════
❀ (Pvp Tournament Etkinliği) : Evet eşi benzeri görülmemiş bir sistem ile karşınızdayız 15 günde 1 turnuva düzenlenir . (1.) Turnuvanın katılımları ücretsizdir , 1 . olan karakter 'Goes To Regiment' rütbesi , 20 TL epin ve 250 Saga Ticket kazanır 2.ve 3. karekter ise 10 TL epin kazanır . (2.) Turnuva 15 gün sonra başlar yani ayda 2 turnuva gerçekleşir biri ücretsizdir , diğerinin ise katılım ücreti 5 TL'dir . Npcden satın aldığınız item ile kayıt olabilirsiniz . Ödüller katılıma göre değişecektir. 1. Olan karakter (100 TL) , Goes To Regiment rütbesi ve 500 Saga ticket , kazanacaktır . 2. olan karakter (50 TL) ve 250 Saga ticket kazanacaktır . 3. olan karakter ise (25 TL) 100 Saga ticket kazanacaktır . Ücretli katılım olan (2.) pvp turnuvasının para ödülleri kişilerin şahsi hesabına havele yapılacaktır.Hesaplarımıza göre ilerleyen aylarda 500 tl'ye kadar büyük ödüllü pvp turnuvalarıyla karşı karşıya geleceksiniz
═══════════════════════════════════════════════
❀ (Soru / Cevap Etkinliği) : Sorunsuz çalışan bu etkinliğimiz ile süper ödüller kazanabilirsiniz.SroLife'da eğlenirken bir anda sistem bir soru sorar ve ilk doğru cevabı veren karakter ödülün sahibi olur.Aynı soruya event süresince sadece bir kez cevap verebilirsiniz. Bir kez cevap vermiş iseniz ; o soruya bir daha cevap veremezsiniz. Sistem doğru cevabı veren ve kazanan karakteri sizlere tekrar Notica yolu ile bildirir. Kazanan karakter return scroll kullanması halinde otomatik olarak ödülü çantasına eklenir.
═══════════════════════════════════════════════
❀ (Piyango Etkinliği) : Bu sistemimiz 'Milli piyango' gibi işlemektedir .Etkinliğe TL-Silk npcden 1 TL ile satın alacağınız 'Piyango Ticket'ler ile katılabilirsiniz. Her hafta 'Cuma' günü çekiliş yapılır ve kazanan karakter '20 TL'nin sahibi olur , ilerleyen güncellemelerde katılıma göre ödülünde artacağından emin olabilirsiniz
═══════════════════════════════════════════════
❀ Saga Ticket : Bütün uniquelerden (3-...-19) Saga Ticket kazanabilirsiniz , Npclerden bazı itemleri satın almak için gerekli olan itemi moob kesme görevini yaparak da kazanabilirsiniz .
═══════════════════════════════════════════════
❀ Aklınızda kalan sorular için çekinmeden sayfamıza ulaşıp 7/24 destek alabilirsiniz , server hakkında diğer bilgileri ise posterlerimiz hazır olunca daha iyi anlayabilirsiniz saygılar ve sevgiler ile iyi günler dileriz ..
═══════════════════════════════════════════════

Dominic Silkroad İçin Banner listesi

Aşağıdaki bannerlar ilana aittir. Daha çok oy toplamak için sitenize kodlardan birini seçip ekleyiniz.
Serverlar tr
Link Banner Oy ToplaDominic Silkroad için oy ver